TOP PRODUKTY

0

Žijeme v době, kdy je přístup k jakýmkoliv prostředkům, ať už léky proti bolesti nebo иммуномодулирующие nebo zlepšit schopnost soustředit se, je velmi jednoduché. Na podnosu máme “zázračnou pilulku” pro každou nemoc. Je třeba věnovat pozornost na skutečnost, že samotná definice potravinové doplňky zdůrazňuje – je potravinářský výrobek, jehož cílem je DOPLNĚNÍ běžné stravy. Takže, přejíce si zajistit dobrý zdravotní stav nestačí jen koupit разрекламированная doplněk stravy, ale před tím, než vůbec na tento nákup, se rozhodneme, je třeba postarat se o základy – dobře vyváženou stravu a pohybový aparát činnost. Výživové doplňky jsou samozřejmě užitečné, ale ne jako základna, ale doplněk.

Další problém, který je třeba vzít v úvahu při rozhodování o zařazení doplňků – to je jejich kvalita. Většina z nás pravděpodobně někdy slyšela, že doplněk, doplněk je nerovnoměrný a je to pravda. Když v tomto ohledu nemáme znalosti, nebude pro nás snadné zjistit, zda je konkrétní výživový doplněk účinný a zda obsahuje to, co výrobce napsal na svém štítku.

Použití těchto 9 kroků Vám pomůže udělat dobrý nákupNa regálech obchodů je výběr doplňků stravy stále větší. Tak jak si vybrat kvalitní? Co je třeba věnovat pozornost? Jak číst etikety?

Použití těchto 9 kroků Vám pomůže udělat dobrý nákup:

Podívejte se na zajištění kvality.
Existují farmaceutické organizace, které se zabývají výzkumem týkajícím se kvality doplňku. Nejprve vyhledejte produkty, které vyrábí společnost Good Manufacturing Practices (GMP). Zastoupení GMP musí splňovat vysoké standardy tyto standardy, které jsou nezbytné Agenturou pro kontrolu Potravin a Léků pro výrobce léčiv. Tyto standardy umožňují zajistit, aby tato přísada byla bez kontaminantů a pečlivě označena.
Jedním ze způsobů, jak potvrdit dobrou kvalitu výrobku, bez nečistot, je dostupnost u výrobce Certifikát Analýzy Pravosti (COA) pro každou komponentu. Přítomnost tohoto certifikátu znamená, že produkt je testován v nezávislé laboratoři a je uznáván jako bez kontaminantů.

  • Nejčastější omezování znečištění, vznikající v přídatných látek jsou plísně, plísně, pesticidy, těžké kovy – olovo, arsen, rtuť, a dokonce i stopová množství léků.
  • Terapeutická dávka, jinak je léčivá-to je minimální množství živin, které jsou, které způsobují žádné funkční změny ve fyziologických mezích, což způsobuje požadovaný terapeutický (léčebný) efekt.

TOP PRODUKTYPro doplňky stravy, které obsahují jednu složku, množství obsažené v porci by mělo být jasně uvedeno na etiketě, zatímco v multi-konstrukční přípravcích, jako jsou multivitamíny, existuje mnoho živin, a je třeba označit samostatně.

Podívejte se na štítek níže.

Přísada s tímto štítkem obsahuje několik složek, ale mnoho z nich chybí v terapeutické a terapeutické dávce. Ano, by neměla vypadat kvalitní doplněk štítek. Takový produkt nebude mít účinnost, kterou potřebujete.

Je třeba také věnovat pozornost formám různých vitamínů / minerálů obsažených v těchto doplňcích a jako vždy-poměr ceny a kvality. To, že výrobce přiložil nějakou složku léku, nezpůsobuje, že tato složka bude fungovat. Může být prostě příliš málo nebo může být ve špatně biologicky dostupné formě. Zde přichází na pomoc Namvitaminassistant. Je to velmi jednoduchý nástroj, který má velkou databázi multi-konstrukční předpis, který umožňuje porovnat dva produkty s obsahem a ziskovost.

Uncategorized

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno