Eco Slim – lékárna – prodejna – pro hubnutí – účinky – akční – česká republika – složení

0
Rate this post

Diet je komplexní léčba hubnutí založená na potravinách s nízkým glykemickým indexem. Skládá se ze 3 fází: zhubnout, stabilizovat a racionální výživa.

Eco Slim – pro hubnutí – lékárna – prodejna – česká republika

První fáze stravy zahrnuje prodejna Eco Slim pro hubnutí česká republika odchudzanie.To nejvíce restriktivní fáze, která trvá 14 dní. Obzvláště obtížné to bude pro ty lidi, kteří se dosud tradičně stravovali a nepředstavují si jídlo bez chleba nebo brambor.

Jíte 6krát denně:

 • snídaně,
 • oběd,
 • večeře,
 • 3 občerstvení.

Základem menu v této fázi je libové maso, prodejna Eco Slim pro hubnutí lékárna česká republika zelenina s vysokým obsahem vlákniny, sýr, vejce, ořechy, rostlinný olej nebo olivový olej.

Zapomeňte na sladkosti, ovoce, chléb, těstoviny, obiloviny a brambory. Obsahují sacharidy, které rychle zvyšují hladinu glukózy a prodejna Eco Slim pro hubnutí lékárna čská inzulínu v krvi. To může vyvolat záchvaty vlčího hladu a vést k akumulaci tělesného tuku.

Tato fáze by neměla trvat déle než 2 týdny.

Doporučené produkty:

 1. hovězí maso: libové části (svíčková nebo horní část stehna);
 2. vepřové maso: libová vařená šunka, svíčková;
 3. drůbež (bez kůže): kuřecí prsa nebo krůtí maso, krůtí šunka (2 plátky denně);
  mořská ryba;
 4. celá vejce (3 týdně, bílkoviny mohou být konzumovány bez omezení);
 5. telecí maso: antrecote, stehno;
 6. sýry se sníženým obsahem tuku: čedar, feta, mozzarella, tvaroh (1-2 procenta). tlustý), parmazán;
 7. ořechy: zemité, pistáciové;
 8. zelenina: brokolice, zelí, květák, celer, okurky, cuketa, salát, houby, špenát, klíčky, pepř, cibule, rajčata.

Eco Slim – účinky – složení – akční – výrobce

Druhá fáze stravy zahrnuje stabilizaci hmotnosti. V tomto okamžiku získáte větší volnost při výběru složek denního menu.

Stále byste měli jíst 6 jídel složení Eco Slim akční výrobce denně. Nejdůležitější je snídaně-dodává energii, zvyšuje nízkou hladinu glukózy v krvi po noci, zabraňuje záchvatům vlčího hladu po celý den a potlačuje chuť na sladkosti.

V nabídce by kromě potravin povolených v první fázi měly být potraviny s vyšším obsahem sacharidů: ovoce, cereálie, celozrnné nebo celozrnné pečivo.

Občas si můžete dovolit sklenici červeného, Eco Slim účinky akční výrobce suchého vína nebo dokonce 1-2 kostky tmavé čokolády. Je důležité věnovat pozornost tomu, jak ovlivňují vaše tělo.

Během prvních několika dnů Jezte plátek chleba a jedno ovoce. Pokud stále hubnete, můžete do jídel přidat další ovoce.

Jak dlouho tato fáze trvá, záleží jen na složení Eco Slim účinky vás. Dokončíte to, když dosáhnete své vysněné hmotnosti.

Pokud v této fázi náhle získáte několik liber, vraťte se do první fáze. Aplikujte jej, dokud nebudete resetovat tolik, kolik jste neočekávaně vytočili, ale ne více než 2 týdny.

Eco Slim – pro hubnutí – jak používat – kapky – forum

Třetí fáze stravy South Beach zahrnuje udržení hmotnosti. V tomto okamžiku můžete jíst vše, co chcete, s mírou.

Neexistuje seznam povolených a forum Eco Slim pro hubnutí kapky zakázaných potravin. Při sestavování menu se však snažte vybrat potraviny s nízkým (méně než 55) a průměrným (56-69) glykemickým indexem. Vyhněte se potravinám s vysokým indexem (nad 70). Díky tomu můžete snadno vydržet účinek a zapomenout na občerstvení mezi jídly.

Pokud vás bolí noha, porušujete forum Eco Slim projak používat kapky pravidla zdravé výživy a přibíráte na váze, vraťte se na dva týdny do první fáze stravy a pak jemně přejděte do třetí fáze léčby. Příklad menu + recepty

Dieta byla vyvinuta americkým кардиологом dr. Arthurem Агатстоном, který sledoval své pacienty, zjistili, že standardní dietu, doporučenou American heart association, nedávají požadovaných výsledků.

Pečlivě ji analyzoval a vyvinul vlastní výživový systém užitečný pro srdce a postavu. South Beach dieta byla vytvořena speciálně pro pacienty Eco Slim pro hubnutí jak používat kapky s nadváhou ohrožených сердечнососудистых onemocnění, ale také mohou využít ti, kteří chtějí zhubnout rychle a bez jo-jo efekt.

Агатстон poukázal na to, že vyrovnávání hladiny inzulínu v krvi tím, že jí potraviny s vhodným glykemickým indexem (IG), предотвращаются záchvaty hladu, které vedou k přejídání a obezitě.

Dieta South Beach je velmi účinná a přináší dlouhodobé výsledky. Je snadné používat, protože nemusíte počítat forum Eco Slim pro hubnutí jak používat kalorie nebo měřit porce. Chcete-li zhubnout, stačí jíst doporučené potraviny.

Eco Slim – recenze – cena – kde koupit

Účinky použití stravy jižních pláží jsou různé v závislosti na individuálních vlastnostech konkrétního organismu. V první, kde koupit Eco Slim recenze nejvíce omezující fázi je nejviditelnější ztráta hmotnosti – až 6 kg.

Ve druhé fázi je ztráta hmotnosti pomalejší (0,5-1 kilogram týdně), ale nezapomeňte, že příliš rychlá ztráta hmotnosti poškozuje zdraví a zvyšuje riziko yo-yo efektu. Na druhé straně třetí fáze umožňuje zabránit opětovnému zvýšení tělesného tuku.

Pro vaši bezpečnost můžete vynechat složitou fázi 1, říkají odborníci na výživu. Bohužel, poměrně často je to způsobeno únavou a kde koupit Eco Slim cena silným pocitem hladu.

Přesné dodržování pravidel South Beach Diet umožňuje bez zbytečného odříkání získat postavu snů. Kromě štíhlé postavy vám dieta umožňuje neustále měnit své stravovací návyky, což prospívá zdraví. Kontraindikace stravy Eco Slim recenze cena Zde jsou hlavní kontraindikace pro použití stravy South Beach:

 • Cukrovka-dieta v kombinaci s léky může vést k příliš prudkému poklesu hladiny glukózy v krvi. Pacienti s diabetem by proto měli před začátkem hubnutí nejprve konzultovat s lékařem.
 • Sklon k hypoglykemii-pokud máte příliš nízkou hladinu cukru v krvi (studené pocení, chvění rukou mezi jídly), měli byste se vzdát programu dr. Агатстона.
 • Hypercholesterolemie-lidé s vysokou hladinou cholesterolu mohou dodržovat dietu South Beach, ale měli omezit konzumaci vajec (v menu je docela hodně) a nahradit je, například, ryby a libové ptákem (viz Také: dieta na cholesterol).

Souhrn

Dieta snižující hladinu cholesterolu přináší výsledky pouze tehdy, pokud se používá důsledně. Neustálé snižování hladiny “špatného” LDL cholesterolu můžete získat již 3 měsíce po změně stravovacích návyků. Nezapomeňte však, že dieta pro cholesterol není vždy účinná. V případech, kdy jsou geneticky podmíněné trendy zodpovědné za zvýšenou koncentraci cholesterolu, režim výživy umožní pouze malou korekci.

70% cholesterolu se produkuje v játrech a pouze 30% dodáváme spolu s dietou. Z hlediska zdraví však může být 30% rozhodující.

Dieta cholesterolu není jen o snížení příjmu cholesterolu v potravinách, ale také:

zvýšení příjmu nenasycených mastných kyselin,
zvýšení příjmu vlákniny,
snížení podílu jednoduchých cukrů ve stravě,
snížení příjmu nasycených tuků,
normalizace tělesné hmotnosti (s nadváhou / obezitou).
Jak snížit hladinu LDL cholesterolu?
LDL cholesterol se nazývá “špatný” cholesterol, protože transportuje tuky z jater do tkání těla a tím přispívá k ukládání aterosklerotické plaky do krevních cév. Jak snížit hladinu LDL cholesterolu?

Hubnutí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno